Cheap price Needle Bearing Dimensions - HF HFL HK EWC OWC One way needle bearing 8mm chrome steel for ATM machine – Ziguang
Cheap price Needle Bearing Dimensions - HF HFL HK EWC OWC One way needle bearing 8mm chrome steel for ATM machine – Ziguang Detail:
HF HFL HK EWC OWC One way needle bearing 8mm chrome steel for ATM machine
Structure of needle bearing 8mm chrome steel:
HF,FC,RC (roller pin coupling): Is composed of the drawn cup and the plastic retainer; The retainer may bring the plastic reed also to be possible on the stainless steel reed guidance roller pin, in the addendum circle incline roller conveyer and the roller pin takes the locking arrangement.


| Product name | HF0406 needle bearing 8mm chrome steel |
| Dimensions | 6x10x12mm |
| Id | 6mm |
| OD | 8mm |
| B | 12mm |
| mass | 0.8G |
| Material | ST14 |
| Application | Diabolo industry, fishing gear, fishing ship, counting machine, printing machine, agricultural machinery |
| Package | Roll / Carton Boxes/Wooden Cases/Pallets |
| Delivery time | 2-5 days after order confirmed |
| Payment terms | TT, L/C, D/P, D/A, Western Union, Paypal |
Catalogue of needle bearing 8mm chrome steel for your choice



Product detail pictures:
Related Product Guide:
Bearing for Construction Market Size, Growth, Status and Analysis 2019 to 2025 | Needle Rollers Suppliers
Global Contrast Media Injector in Vascular Market Insights 2019-2025: Bayer, Bracco, Nemoto, Guerbet, Ulrich medical | Needle Rollers Suppliers
All we do is usually affiliated with our tenet " Buyer to start with, Belief to start with, devoting about the food packaging and environmental defense for Cheap price Needle Bearing Dimensions - HF HFL HK EWC OWC One way needle bearing 8mm chrome steel for ATM machine – Ziguang , The product will supply to all over the world, such as: Romania , Indonesia , Lyon , We follow up the career and aspiration of our elder generation, and we're eager to open up a new prospect in this field, We insist on "Integrity, Profession, Win-win Cooperation", because we have now a strong backup, that are excellent partners with advanced manufacturing lines, abundant technical strength, standard inspection system and good production capacity.
Superb technology, perfect after-sales service and efficient work efficiency, we think this is our best choice.
Write your message here and send it to us





