Factory For Bearing Material - AXK 90120 Thrust Roller Needle Bearing 90*120*4 AXK90120 – Ziguang
AXK 90120 Thrust Roller Needle Bearing 90*120*4 AXK90120
Product Description
Data Sheet
| Item | AXK thrust needle bearing |
| Material | Chrome Steel , Carbon steel, Stainless steel |
| Cage material | Nylon , steel , brass |
| Inner dia. | 90 mm |
| Outer dia. | 120 mm |
| Width | 4 mm |