Short Description:
Product Detail
Product Tags
Related Video
Feedback (2)
 OWC612-8.4 Needle Bearing
Product Description
 Data Sheet
Details
 Model OWC612-8.4
Material GCr15
Type needle bearing
Inner Diameter 6mm
Outer Diameter 12mm
Drive Torque 6.8Nm
Height 8.4mm