HK Drawn Cup Needle Bearing HK20X28X16 Needle Roller Bearing
Product Description
Data Sheet
| Item | HK |
| Material | ST14 |
| Inner dia. | 20 mm |
| Outer dia. | 28 mm |
| Width | 16 mm |