China High Performance Thrust gjilpërave Roller Bearing AXK 1226 Prodhues dhe Furnizues | Ziguang

High Performance Thrust Needle Roller Bearing AXK 1226

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

High Performance Shtyhem rul gjilpërëBearing AXK 1226

përshkrim i produktit

 Fleta e të dhënave

artikull AXK gjilpërë fut duke
material Chrome çeliku, çeliku i karbonit, çelik inox
material Cage  Nylon, çeliku, bronzi 
Dia Inner. 12 mm
Dia jashtme. 26 mm
gjerësi 2 mm
Aplikacion Auto, motobike, kompresor, makineri bujqësore dhe makineri texitle etj.
Garanci 1 vit
Koha e dërgimit 7-10 ditë

 

Madhësive të ndryshme për referencë tuaj


High Performance Thrust gjilpërave Roller Bearing AXK 1226

 

bosht kushinetë dimension (mm)  Basic Load Rating (N) Shpejtësia e kufizuar (rpm) gjerësi
Dia. lloj (G)
(Mm) origjinal i brendshëm i jashtëm gjerësi dinamik i pandryshueshëm graso vaj
lloj DC1 dc DW.
4 AXK 0414 TN 4 14 2 4100 7900 14000 5500 0.7
5 AXK 0515 TN 5 15 2 4000 8500 13000 4800 0.8
6 AXK 0619 TN 6 19 2 6000 12000 12000 4200 1
8 AXK 0821 TN 8 21 2 7100 13500 11000 4000 2
10 AXK 1024 10 24 2 7800 24000 9500 3600 3
12 AXK 1226   12 26 2 8200 26700 7200 3200 3
15 AXK 1528 15 28 2 9500 33000 6500 3000 4
17 AXK 1730 17 30 2 10200 36500 5500 2800 4
20 AXK 2035 20 35 2 11000 43000 5000 2600 5
25 AXK 2542 25 42 2 12500 538000 4500 2300 7
30 AXK 3047 30 47 2 14000 656000 4100 2100 8
35 AXK 3552 35 52 2 15500 770000 3700 2000 10
40 AXK 4060 40 60 3 25000 1100000 3200 1900 16
45 AXK 4565 45 65 3 25800 1250000 3000 1700 18
50 AXK 5070 50 70 3 27600 1370000 2800 1600 20
55 AXK 5578 55 78 3 35000 1950000 2600 1500 28
60 AXK 6085 60 85 3 38600 2400000 2500 1100 33
65 AXK 6590 65 90 3 41000 2580000 2400 1000 35
70 AXK 7095 70 95 4 50000 2670000 2100 950 60
75 AXK 75100 75 100 4 51000 2750000 1900 900 61
80 AXK 80105 80 105 4 52400 2850000 1800 870 63
85 AXK 85110 85 110 4 54000 3000000 1700 850 67
90 AXK 90120 90 120 4 66000 4100000 1580 800 86
100 AXK 100135 100 135 4 76000 5570000 1400 770 104
110 AXK 110145 110 145 4 82000 6000000 1300 740 122
120 AXK 120155 120 155 4 84800 6620000 1200 700 131
130 AXK 130170 130 170 5 110000 9300000 1100 660 205
140 AXK 140180 140 180 5 115000 9100000 1000 620 219
150 AXK 150190 150 190 5 118000 9600000 950 580 232
160 AXK 160200 160 200 5 125000 10000000 900 500 246

  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne