OWC612-8.4 Needle Bearing
Data Sheet
| Details | ||
| Model | OWC612-8.4 | |
| Material | GCr15 | |
| Type | needle bearing | |
| Inner Diameter | 6mm | |
| Outer Diameter | 12mm | |
| Drive Torque | 6.8Nm | |
| Height | 8.4mm | |